آتش زدن یک پسر 7 ساله در خوزستان

به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، علیرضا باوی دادستان خرمشهر از آتش زده شدن یک پسر بچه 7 ساله در این شهرستان خبر داده است.

به گفته وی، این حادثه توسط افراد ناشناس رخ داده است.

شهرستان خرمشهر از توابع استان خوزستان و در جنوب غرب ایران قرار دارد.

گزارش رسانه های مختلف خبری ایران در این رابطه به شرح زیر است:

“عصر چهارشنبه 16 خرداد ماه سال جاری یک کارگر شهرداری که به سمت جزیره مینو در شهرستان خرمشهر می‌رفت، متوجه شعله‌های آتش در میان بوته‌ها شد. مرد جوان برای یافتن علت آتش‌سوزی به بوته‌ها نزدیک شد امادر کمال ناباوری جسدی را در حال سوختن مشاهده کرد.

به دنبال تماس این کارگر جوان؛ بازپرس خرمشهر و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. با حضور در محل حادثه آنها با جسدی رو‌به‌رو شدند که متعلق به یک کودک بود. از آنجا که جسد سوخته بود برای تعیین جنسیت به پزشکی قانونی فرستاده شد و در نخستین بررسی‌ها دریافتند جسد متعلق به یک پسر بچه است.

از آنجایی که هیچ مدرک شناسایی با کودک نبود تا هویت او را برملا کند، کارآگاهان به بررسی پرونده کودکان گمشده پرداختند. تا اینکه در میان پرونده‌ها، آنها با پرونده پسر 7 ساله‌ای مواجه شدند که ساعاتی قبل در ماهشهر ناپدید شده بود. با این احتمال که جسد کشف شده متعلق به پسر ناپدید شده باشد، تحقیقات ادامه یافت.

از سویی با توجه به پیدا شدن تکه‌ای از لباس مقتول که در آتش‌سوزی سالم مانده بود و مطابقت با لباس پسر گمشده این فرضیه که جسد متعلق به همان پسر گمشده باشد قوت گرفت. این درحالی بود که مادر کودک نیز لباس پسرش را شناسایی کرد.”

دادستان خرمشهر در این رابطه هم گفته است: آزمایش “دی‌ان‌ای” از جسد سوخته انجام شده است و دستور آزمایش “دی‌ان‌ای” از خانواده پسر گمشده نیز صادر شده است. تا با انجام آزمایشات این اطمینان حاصل شود که جسد متعلق به پسر گمشده است.”

به گفته وی،”تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت نیز ادامه دارد.”

رفتن به نوارابزار